HOME DESIGN

mob.: 0903 810 404
email: info@inspira.sk
 
prevádzka:
Ul.: Na Letisko 2088/15
05801 Poprad-Veľká

 
GPS: 49.065029, 20.281980
RECEPCIE

WAVE
Tvarom a jednoduchou eleganciou Vás nová kancelárska recepcia Wave zaujme svojím jemným dizajnom vlny. Biele sklo Lacobel na vrchu pultu a pridané ozdobné lišty v prednej a spodnej časti vytvárajú svieži a elegantný dizajn. Je k dispozícii v rôznych moduloch a farbách. Štandardné predné plochy je možné kombinovať v bielej, modrej, oranžovej a zelenej farbe.
 
LINEA
Kancelárska recepcia LINEA je vytvorená jednoduchými čistými líniami. Jemný dizajn a lesklá biela farba je ozdobou každej miestnosti. LED svetlo inštalované v dolnej časti stola zdôrazňuje tvar a zároveň dodáva recepcii sofistikovaný štýl. Predná a vrchná časť sú vyrobené zo skla, zatiaľ čo rohy sú zdobené ušľachtilou nerezovou oceľou.
ORGANIC
Kancelárska recepcia ORGANIC má kubickú formu vyplnenú organickými tvarmi. Biela farba robí recepciu sviežou, poskytuje veľa možností pri dotváraní interiéru a ponecháva priestor pre uplatnenie vlastného štýlu - biela je v súlade s každou farbou. Prírodný dizajn je zdôraznený systémom podsvietenia fluorescenčného svetla. Vrchná sklenená doska dodáva recepcii lesk a vznešenosť a dopĺňa vynikajúci výsledný dojem.
ARCTIC SUMMER
Kancelárska recepcia ARCTIC SUMMER - ľadové kryhy roztápajúce sa v žiare neónového osvetlenia. Podstatou recepcie ARCTIC SUMMER je inšpirácia vo viacerých kultúrach francúzskeho dizajnéra Charlesa Kalpakiana.
ZIG-ZAG
Kancelárska recepcia ZIG-ZAG bola navrhnutá tak, aby vzbudzovala príjemnú atmosféru vo vstupnom interiéri. V tmavej miestnosti,rozsvietení spĺňa úlohu veľkého "svetla". Biele kovové vzory na čele recepcie sú v kontraste so sfarbením svetla a vytvárajú charakteristický prvok recepcie. Zadná časť pultu skrýva ergonomický široký stôl, ktorý umožňuje bez problémov organizovať prácu na recepcii. Môže sa skladať z jedného alebo viacerých prvkov s možnosťou použitia zníženého stola, ktorý uľahčuje komunikáciu a prácu v kanceláriách služieb zákazníkom. LED osvetlenie je riadené pomocou diaľkového ovládania, ktoré umožňuje automaticky regulovať intenzitu a farbu svetla. Stlačením jedného tlačidla zmeníte farbu recepcie alebo pomocou zvoleného programu nastavíte monotónny, alebo pulzujúci rytmus zmeny farieb.
VALDE
LED-osvetlenie umiestnené pod hornou hranou stola na čele pultu. Tým recepcia VALDE dokonale vynikne aj v tmavšej miestnosti. Vzhľadom k širokej škále dostupných prvkov a tvarov VALDE je možné vyskladať do rôznych obrazcov - od kruhu cez oblúk, po hranaté ale i jednoduché bloky. To umožňuje bez problémov vybaviť aj menšie priestory. Telo pultu obsahuje skryté praktické poličky pre šanóny a pracovné potreby. Bočné skrinky poskytujú dostatok priestoru aj pre počítač alebo tlačiareň. Vysoký lesk HPL na čelnej ploche pultu VALDE je k dispozícii v štyroch prevedeniach - červená, oranžová, zelená a biela.
FORO
Unikátny kubistický tvar recepcie FORO expresívne dotvorí interiér vstupnej miestnosti. Dva prekrývajúce sa obdĺžniky sú k dispozícii v štyroch farebných variantoch v kombinácii s dekorom gaštan - biela, zelená, červená a oranžová. Lesklá čelná plocha kontrastuje s matným telom a pracovnou plochou, ktoré môžu byť biele alebo gaštanové. Nie je veľká, no napriek tomu je FORO veľmi priestranná recepcia a ponúka dostatok priestoru pre základné zariadenie a písacie potreby.

OVO
OVO je multifunkčná recepcia navrhnutá do malých miestností alebo zákazníckych kancelárskych servisov. Okrem ergonómie OVO ponúka zaujímavú formu spojenia bieleho oválu stola s hranatým obdĺžnikom prednej časti pultu. Nábytok sa vyrába v dvoch voliteľných farbách - gaštan a kakao v kombinácii s bielou časťou stola.
ZEN
Prijímací pult ZEN tvoria tri pravouhlé prvky spojené netradičným posunutím, ktoré ho robia dizajnovo atraktívnym. Moduly sú vybavené LED osvetlením, pridávajú jemnosť a zlepšenie pracovných podmienok v tmavších miestnostiach. Brúsený hliník použitý v spodnej časti dokonale doplňuje biely pastel.


All right reserved - Ing. Zdenka Kurňavová INSPIRA - 2017