SK EN
HOME dizajn
Návrh , vizualizácia, a realizácia interiérov - apartmány, rodinné domy a bytové priestory. Ponúkame moderný a nadčasový dizajn, reálne spracovanie priestoru, vizualizáciu interiéru a kompletnú realizáciu na kľúč. Vlastnú stolársku výrobu, kvalitnú montáž a povrchové úpravy, typové zariadenie zahraničných výrobcov, kde hlavným kritériom je vysoká kvalita za rozumnú cenu.
OFFICE dizajn
Kancelárie, recepcie a rokovacie miestnosti – vizualizácia, realizácia a servis. Sektorové prevedenie profi systémov od ekonomických, cez štandardné až po manažérske a riaditeľské kancelárie najvyššej kvality, vyrobené v PL, s dlhodobými skúsenosťami a vývozom na nemecký trh. Moderný dizajn, dynamické prvky, vyspelé konštrukčné a systémové vybavenie.

REALIZÁCIE (na kľúč)
Stavebná rekonštrukcia - Stolárska výroba - produkcia na mieru podľa presne stanovených špecifikácii dizajnéra, s využitím nových materiálov, technologických trendov a kvalitného strojového parku. Podlahy - drevené podlahy, laminátové, dlažby, vinylové podlahy, marmoleum, veľkoplošné koberce, dizajnové podlahové materiály. Úpravu povrchov stien a stropov- tapety, fototapety, interiérové omietky. Osvetlenie, stropné podhľadové a nábytkové LED systémy, dizajnové osvetlenie, systémové svietidlá, farebné LED. Tieniace prvky – horizontálne a vertikálne žalúzie, roletky den-noc alebo klasické, japonské závesy, plisé roletky v rôznych prevedeniach a typoch použitých materiálov. Moderné vychytávky a novinky na EU trhu. Kusové zariadenie a doplnky svetových dizajnérov a kultových tvarov. (Taliansko, Dánsko, Španielsko, Nemecko ...)
 
 
all right reserved     •     ©Ing. Zdenka Kurňavová     •     2016     •