HOME DESIGN

mob.: 0903 810 404
email: info@inspira.sk
 
prevádzka:
Ul.: Na Letisko 2088/15
05801 Poprad-Veľká

 
GPS: 49.065029, 20.281980
KANCELÁRIE
YAN - standard systém
YAN je ideálnym riešením pre projektové tímy, kde potrebujú priestor pre voľnú komunikáciu. V ponuke je 5 typov systémov, ktoré sa líšia tvarom, povrchovou úpravou, farbou. Neoceniteľnou prednosťou sú aj akustické panely so zaoblenými hranami a ozdobným zipsom. Hlavným rysom tohto systému je rada možností konfigurácie stolov a multi-systémov. Rámová konštrukcia kombinovateľných kancelárskych stolov s kovovými nohami prichádza v štyroch prevedeniach. Môžete ich funkčne kombinovať so žaluziovými skrinkami alebo posuvnými dverami a kontajnermi, ktoré vytvoria podporu stolov.OGI - standard systém
Nábytok OGI OFFICE je systém podporujúci kreativity zamestnancov. Zlepšuje náladu a mobilitu v práci. Systém umožňuje vytvárať zaujímavé farebné variácie pomocou dekorov, textílii a kovu. Skrine a knižnice s posuvnými a žalúziovými dverami sú ideálnym riešením najmä v miestnostiach s malou rozlohou. Konferenčné stoly doplňujú systém. Skrine sú k dispozícii s plnými dverami alebo s možnosťou pieskovaného skla s výrazným hliníkovým rámom.
Prevedenie nôh stolov: OGI_Y, OGI_V, OGI_U (Systémy založený na multi-nohe zjednodušuje organizáciu priestoru a vytvára pohodlné a praktické riešenia.) OGI_N (Noha stola v tvare "C" dáva charakter typickéj kancelárii. Vonkajší plášť nohy umožňuje ľahké umiestnenie kablového vedenia.)


ALFA - standard systém
Moderná rada kancelárskeho nábytku ALFA. Jednoduchá a vzdušná konštrukcia vytvorená podľa súčasného trendu priemyselného dizajnu. Podstavu 28 mm hrubej dosky tvoria výškovo nastaviteľné tvarované valcové nohy sivej farby.


ERGONOMIC MASTER - standard systém
Klasický a funkčný systém ERGONOMIC MASTER. Vďaka drobným odlišnostiam nôh nábytku je možné zariadiť jednou radou štandardné a zároveň riadiace pracoviská. Stolové nohy sú dodávané v dvoch variantoch a to s pevnou alebo nastaviteľnou výškou pomocou ovládača.

MITO - manager systém
Mito patrí do série manažérskeho kancelárskeho nábytku, ktorý vytvára reprezentatívne a funkčné pracovisko. Povrchová štruktúra je dostupná v dvoch prevedeniach - svetlý a tmavý javor s 3D efektom, ktorý umocňuje kresbu dreva. V kombinácii s bielymi lakovanými prvkami vyniká prestíž a elegancia nábytku, ako aj jeho jedinečnosť. Doplnením stola o bočnú skrinku získava pracovisko praktický a ľahko prístupný úložný priestor.

IMPULS - manager systém
IMPULS je kancelársky nábytok, ktorý bol navrhnutý pre minimalistický office trend. Rovné a elegantné tvary manažérskeho kancelárskeho nábytku dopĺňa vysoká kvalita použitých materiálov (hliníkové profily a tvrdené sklo) a precízne spracovanie. Štýlom kancelárskeho nábytku IMPULS je predovšetkým kontrast čiernej a bielej, jemnosti a čistoty. Neutrálne farby, odtiene dubu a gaštanu v základe sú v kontraste s farbami lesklých lakovaných línií.

CRYSTAL - manager systém
Manažérska kancelárska rada CRYSTAL sa drží pravidla "menej je niekedy viac" a vďaka čistým líniam vnáša eleganciu do pracovného priestoru. Zaujímavým doplnkom je chrómovaná vrchná časť nohy, ktorá zdôrazňuje jemnosť systému. Neobyčajný štýl nábytku, kvalitné materiály a vkusné kontrastné prvky dodávajú kancelárii manažéra / riaditeľa exkluzivitu.


STATUS - manager systém
Kancelárska rada STATUS kombinuje nadčasovú klasiku s modernými detailmi a najvyššiu kvalitu výroby. Estetické požiadavky sa vyrovnajú ergonomickým požiadavkám, ktoré poskytujú pohodlné používanie nábytku v priebehu práce, rokovania, konferencie, rovnako ako každodenné činnosti.

QUANDO - manager systém
Kancelársky nábytok rady QUANDO je riešenie pre zaistenie pohodlia v manažérskej kancelárii. Dokonale sa hodí do moderných interiérov a vytvára minimalistickú atmosféru. Pracovné stoly sú jednoduché, zdobené jemnou líniou dekoratívneho hlinikového prvku. Nábytok sa štandardne dodáva v prevedení gaštan.

Deliace steny a panely